Pořádané akce
INCOLO PROPERTY

5. Slovácká benefice

Fotogalerii naleznete zde.

4. Slovácká benefice

Fotogalerie k akci zde.

Hokejová škola Ondřeje Pavelce - 2. ročník

Fotogaleriez hokejové školy zde.

Hokejová škola Ondřeje Pavelce

Premiérový ročník Hokejové školy Ondřeje Pavelce se uskuteční v Uherském Hradišti 29. 6.-5. 7. 2013. Uherské Hradiště bylo zvoleno záměrně. Výhodou je nejen moderně zrekonstruovaný zimní stadion, ale vůbec celý sportovní areál, který prakticky na jednom místě skýtá ideální podmínky pro komplexní příprav.

Více se dozvíte na stránkách ondrejpavelec.eu kde se můžete i zaregistrovat.

3. Slovácká benefice

3. Slovácká benefice byla věnována tragicky zesnulému hokejistovi Karlu Rachůnkovi. Hlavním hřebem programu byl exhibiční duel mezi Rachna teamem a Slavojem Houslice.

V týmu hokejových hvězd se objevili mimo jiné bratři Karla Rachůnka Ivan a Tomáš, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček, Petr Čajánek, Radim Bičánek, Ladislav Kohn, Petr Vampola, Martin Erat, Tomáš Kopecký, Andrej Sekera a další. Tým byl doplněný i o fotbalového baviče Petra Švancaru. Slavoj Houslice reprezentovali všichni hlavní hrdinové úspěšného seriálu v čele Davidem Novotným, Ondřejem Vetchým, Jakubem Kohákem či Leošem Nohou. Za jejich tým nastoupili i známý sportovní komentátor Robert Záruba či oblíbený herec Ivan Trojan.

Na utkání byla osobně přítomna i Kateřina Rachůnková se synem Matějem a dcerou Kačenkou a také manželky dalších hokejistů, kteří zahynuli při letecké katastrofě týmu Jaroslavle – Jana Marka, Josefa Vašíčka i slovenského internacionála Pavola Demitry.

Hlavním posláním akce byla charita. Už před utkáním předal fotbalový reprezentant Michal Kadlec Domovu zdravotně postižených ve Velehradě šek na 10 tisíc Euro. Na večerním charitativním večeru se při aukci sportovních propriet, které věnovaly nejen hokejové hvězdy, podařilo na dobročinné účely získat neuvěřitelné tři miliony korun.

Modrá tečka za prázdninami

Akce s názvem Modrá tečka za prázdninami se uskutečnila v přírodním areálu Amfíku Bukovina v Popovicích. Pomyslné loučení s prázdninami připravilo pro širokou veřejnost oblastní sdružení ODS.

Při pestrém programu si přišli na své děti i dospělí. Návštěvníci si mohli vyzkoušet lanové centrum, lukostřelbu, vrhací hvězdice, foukací šipky a také celou řadu netradičních her jako jsou Kubb, Mölkky, Ladder Toss, Pétanque, Obří dáma či Obří mlýn.
Rodiče i děti svým kouzelným karnevalem roztančil známý kouzelník Jiří Hadaš, odpoledne bylo zakončeno koncertem populárního rockového sboru Svatý Pluk.

Open Golf Michala Kadlece

Open Golf Michala Kadlece - první ročník golfového turnaje sportovců, kteří jsou pod záštitou agentury Sport Invest Group, jež se zabývá sportovním marketingem. Turnaje se zúčastnili Michal Kadlec, Vladimír Šmicer, Theodor Gebre Selassie, Petr Vampola, Milan Hnilička, Miroslav Kadlec a další. Výtěžek z turnaje byl věnován na dobročinné účely.

kontaktujte nás +420 776 606 060
aktuality

18/05/2016

7. Slovácká benefice

Více informací ZDE

více informací

30/04/2015

6. Slovácká benefice

Více informací ZDE

více informací

19/04/2013

4. Slovácká benefice

Více informací ZDE

více informací